Leer microsoft 365 in jouw eigen tempo

Alle trainingen fijn vanuit huis te volgen

Meer over de training

Excel losse basismodule 3/4 “Werken met lijsten”

Werken met lijsten in Excel is een essentiële vaardigheid voor iedereen die met grote hoeveelheden data werkt. In deze cursus van CompUniversity leert u gegevens sorteren, filteren en overzichtelijk beheren. U pakt datasets professioneel aan met tabellen, gegevensvalidatie en subtotalen, en werkt sneller en nauwkeuriger dan voorheen.

Tijdens de training Werken met lijsten, leer je werken met lijsten en tabellen. De functie opmaken als tabel heeft naast een professionele vormgeving ook veel handigheidjes in zich. Wil je later gaan werken met draaitabellen, dan is deze training zeker een must. Je leert werken met het Filter … ook met slicers…en het geavanceerde filter, Daarnaast leer je zowel horizontaal als verticaal lijsten sorteren.

Na deze module kan je lijsten en tabellen opzetten in Excel, gegevens sorteren en filteren met het standaard- en geavanceerd filter, en gegevens groeperen voor overzichtelijke analyses. De studiebelasting bedraagt 2 uur. Vereiste voorkennis: basiskennis van Excel (module 1-2 of gelijkwaardig). Er is geen verplichte zelfstudie

Wil je geen korte module maar de gehele training? Klik dan hier voor meer informatie of ga direct naar de uitgebreide training

In deze training leert u werken met lijsten in Excel op een gestructureerde en praktische manier. U leert gegevens sorteren op meerdere kolommen, geavanceerd filteren met criteria, en het slim inzetten van subtotalen voor snelle overzichten. Daarnaast komt ook het omzetten van een gegevensbereik naar een Excel-tabel uitgebreid aan bod. Tabellen bieden automatische opmaak, filteropties en formules die meegroeien met uw gegevens. Gegevensvalidatie helpt u invoerfouten te voorkomen door regels in te stellen voor wat gebruikers mogen invullen. Na het afronden van deze module werkt u efficiënter met grote hoeveelheden data en haalt u meer uit uw Excel-bestanden dan ooit tevoren.

Waardering 4 van 5

Lorem ipsum

Het idee was, dat er in deze wissels, videos komen te staan / andere cursussen met hetzelfde onderwerp zodat de gebruiker door kan klikken, en niet steeds terug hoeft te navigeren wat tijd zou kunnen kosten. Onder deze wissels heb ik al iets gevonden waarmee je per post kan navigeren naar de vorige of volgende post, maar heb nog niet ingesteld dat hij alleen de post moet laten zien met hezelfde onderwerp (word, powerpoint, etc.).

Verder zijn de video’s toegevoegd aan de rechterkant als promo.

Veel succes ermee :)

Tycho

Deel dit op:
Excel basiscursus module 3

cursus

Excel losse basismodule 3/4 “Werken met lijsten”

€89,-

Frank is de trainer bij:

Excel losse basismodule 3/4 “Werken met lijsten”

Incompany Microsoft 365 training op locatie bij bedrijf – CompUniversity

Ontdek alle Elearning